"There is a greater blessing in giving than in getting..." (Acts 20:35)

Значна частина соціального служіння УГКЦ здійснюється через припарохіяльні молодіжні або молитовні спільноти та групи, які долучаються до соціальних акцій на парохії, або й самі їх організують, відвідують лікарні, інтернати та сиротинці, розташовані на території місцевої релігійної громади.

На сьогодні у п’яти центрах волонтаріату, які діють при регіональних організаціях Карітасу, працюють близько 400 волонтерів, з них 75 відсотків – школярі та студенти віком від 14 до 25 років, 80 відсотків – жінки та дівчата.

Основними завданнями кожного центру волонтаріату є:
– формування волонтерів як активних членів громадянського суспільства;
– навчання та формування лідерів волонтерів;
– пошук коштів для волонтерських проектів;
– покращення вмінь та знань волонтерів у всіх ділянках праці, до яких їх залучають;
– організація таборів та благодійних акцій.

З моменту приєднання до волонтерського руху перед Вами відкриється унікальна можливість – надавати суттєву допомогу конкретним людям. Для того, щоб стати волонтером, Вам необхідно зв’язатися з місцевими осередками волонтерства (в Карітасі чи в вашій парохії) або написати нам листа. Для нас є дуже важливим отримати не лише фізичну, але й професійну волонтерську допомогу (перекладачі, журналісти, лікарі, педагоги). Якщо у Вас є бажання зробити щось корисне щоб реалізуватися творчо та духовно – пишіть нам, жодний лист не залишиться без уваги!

Додатково про діяльність Центру Волонтаріату Карітасу Самбірсько-Дрогобицької єпархії УКГЦ Ви можете довідатися на сайті www.volontariat.org.ua